יום שישי, 20 בנובמבר 2015

ביקורת בושם: נרסיסו רודריגז - נרסיסו (אדפ)

Narciso Rodriguez Narciso perfume
הבלוג יצא לחופשה ארוכה, לא מאוד מתוכננת, שבמסגרתה השקתי כמה פרויקטים רציניים ביותר. בעצם שקלתי להשאיר את הבלוג בחופשה לנצח אבל אז עברתי ליד מדף הבשמים במשביר, התעכבתי לשנייה על הנרסיסו החדש ומיד הבנתי כמה הבלוג היה חסר בחיי. ככה זה, לפעמים גם האהבה הכי גדולה צריכה תזכורת :)

בית נרסיסו רודריגז השיק את נרסיסו כבר בשנה שעברה, אבל רק השנה הצטרפה אליו גרסת האדט שתזכה לסקירה משלה. הבקבוק, כמו תמיד אצל רודריגז, פשוט ונקי. קובייה לבנה מושלמת ועליה סמל ההיכר של רודריגז, הפקק. הבקבוק כל כך פרקטי ויפה שאי אפשר לא להתפעל מהאופן שבו הוא מעוצב. יש אינספור בשמים על המדף שמתחרים על תשומת הלב, אבל דווקא הוא לוכד את העין בפשטות ובניקיון הצורני שלו. עשר נקודות לרודריגז על הבקבוק המעולה, שגם עומד ביציבות ברוכה על המדף.

הבושם נפתח בנגיעה של פרחים לבנים עם רמז קרמי וחלבי משהו, הכל באווירה לבנה, מנחמת, עוטפת, מחבקת. מדובר באחת הפתיחות היפות ביותר שיצא לי לחוות, והיא מושכת את המתבשמת פנימה. במונחים של רודריגז הפתיחה קולנית ומוחצנת ורחוקה שנות אור מהמופנמות שאיפיינה את Essence Eau de Musc ומהחדות שאפיינה את Narciso Rodriguez For Her.אחרי רגיעה קלה צצים פתאום תווים מפתיעים בחדותם. הגרדניה מפנה את מקומה לניחוח נקי של מאסק עם תו עצי חריף יותר. על העור הניחוח הפראי הזה מושתק בעדינות, וכך הוא אופף את הלובשת. הסיומת נינוחה ויפהפיה, עם מאסק כה עדין שהוא כמעט חלבי, סקסי ומעודן. בהודעות שליוו את השקת הבושם אמר רודריגז כי רצה ליצור "בושם סקסי שיסובב את ראשי הגברים". היצירה הסופית שלו מורכבת ומתוחכמת הרבה יותר מבליץ פשוט של בהייה מרוירת באחוריה המתרחקים של אישה מבושמת. הניחוח המאסקי והחם מדבר הרבה יותר לנשים מאשר לגברים. הוא לא קולני ומיוזע, אלא עדין ומנחם. סקסי במרומז.

העמידות מפתיעה לטובה. שעות על גבי שעות של הנאה צרופה, עם ניחוח שמשתנה, מעמיק ומסמיך כל הזמן ועושה זאת באופן חינני ומקסים.

נרסיסו הוא בושם סתווי קלאסי, חריף, מורכב ומרתק. מי שתנסה אותו בקיץ הישראלי עלולה למצוא שהוא מהביל ומאבד את חנו המעודן.

פירמידת הניחוח:
תווי ראש: גרדניה, ורד לבן.
תווי לב: מאסק.
תווי בסיס: וטיבר, ארז, ארז לבן.

אין תגובות:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...