יום רביעי, 1 בספטמבר 2010

חדש: בישום מולקולרי

Escentric Molecules perfume
רשת Call Perfume משיקה בלעדית את הטרנד החם בעולם: בישום מולקולרי – Escentric Molecules

בשנים האחרונות, החלו מספר אמני בישום לקרוא תגר על השיטה המסורתית ולחפש אלטרנטיבות יצירתיות, אשר אינן מתבססות על הפירמידה הוותיקה, ואינן משתנות על ציר הזמן, אלא מעניקות אפקט של ריח משכר, מהרגע בו הן נוגעות בעור, למשך שעות ארוכות.

הבישום המולקולרי מתאים לגברים ונשים כאחד ומציג שיטה חדשנית, המבססת את הניחוח על ריכוז גבוה מאד של כימיקל בודד בשם Iso Super, המהווה את הניחוח הדומיננטי בתרכובת. הרעיון המהפכני הזה מתורגם לשני בשמים ראשונים, בניחוחות חדשניים ומקוריים המתאימים לשני המינים, כאשר הניחוח הסופי מבוסס על פרומון – מרכיב המעורר את החושניות החייתית בבני אדם עם אפקט חושני ומושך, האחראי למשיכה בין המינים, היוצר במגע עם העור ניחוח אינדבדואלי לכל אדם.
עד כמה שרעיון השימוש בפרומון בודד נשמע פשוט, הוא מעולם לא נוסה לפני כן. לכן, התנהגות הבשמים על העור מפתיעה, בלתי צפויה ושונה מאדם לאדם. הניחוח עשוי להיות מורגש מאוד ברגעים מסוימים, או כמעט להעלם באחרים, בהתאם לנתונים האישיים של ה"לובש" אותו.

המעבר מבשמים עתירי מרכיבים המכילים בין 100- 500 מרכיבים לבשמים בקווים נקיים המושתתים על מרכיב מרכזי אחד, דומה למעבר מסגנון העיצוב של תקופת הבארוק העשירה לקווים הישרים של הבאוהאוס.

הבישום המולקולרי לוקח את המהפכה צעד אחד קדימה: Escentric Molecules – שיתוף פעולה מפתיע בין "אף" מודרני – Geza Schoen מברלין – ל קבוצת מעצבים לונדונית.

הבישום המולקולרי מוצע בשתי גרסאות ריח: Escentric 01 המבוסס על מולקולות ריח של Iso E Super בריכוז גבוה מאוד של 65%. מסביב לליבת המולקולה חוברו מרכיבים מעטים נוספים, כמו: פלפל ורוד, קליפת ליים רעננה וקטורת. הבושם אינו בנוי מתווים, אלא יוצר איזון חדש, בו הניחוח נע מלמעלה למטה ובחזרה ויוצר בסיס מתמשך, המחליף צבעים וגווני ריח כמו בפריזמה. Molecule 01 מבוסס רק על מרכיב אחד, Iso E Super, הפרומון המעניק לבושם ניחוח עצי רדיקלי ושונה מכל מה שהכרנו עד כה.

גדלים ומחירים: 100 מ"ל, 479 ש"ח.
להשיג בלעדית באתר האינטרנט www.callperfume.co.il, במוקד הטלפוני ובחנויות הבוטיק ברחבי הארץ.

אין תגובות:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...