יום חמישי, 17 ביוני 2010

ביקורת בושם: אקוולינה - פינק שוגר (אדט)

Aquolina pink sugar perfume
יש משהו מטעה בפינק שוגר. זה מתחיל באריזה התמימה: עגול, ורדרד, עוד קצת ורדרד. העיצוב מזכיר בשמים של ויקטוריה סיקרט, לא בדיוק ניחוחות מורכבים וקשים לעיכול. אבל פינק שוגר הוא שונה. קודם כל, כי הוא ממש לא "נחמד", ואל תתנו לתווים החביבים להטעות אתכם: מעצם זה שיש בבושם וניל וקרמל כלל לא מתחייב ניחוח "עוגתי" בלתי מתוחכם. מעצם זה שיש בו תו של צמר גפן מתוק כלל לא מתחייב ניחוח ילדותי. הדבר היחיד שעליו אין ויכוח הוא שפינק שוגר הוא בושם מתוק. אפילו מתוק מאוד.

פינק שוגר הוא ניחוח מורכב ומרובה רבדים. ההתחלה חריפה ונוקשה. הוא לא מתמסר בקלות - את זה מגלים מההתזה הראשונה. ההתחלה כל כך נוקשה שנדמה שהיא מכילה כמויות אדירות של פלפל. אחר כך הוא מתחיל להתעדן ולהתחמם. בתחילה הוא הופך לסוכר חרוך ואחר כך מסמיך לצמר גפן חרוך. מתוק מאוד וחרוך מאוד. ואחר כך מגיע הרגע שלו חיכינו: ניחוח מתוק ומרהיב שלוחץ חזק על בלוטות הטעם בלי להיות דומיננטי, חזק או חריף, ובלי להתנצל על מה שהוא.

פינק שוגר הוא לא בושם תמים. יש לו נוכחות עזה ובוגרת מאוד. אם עד כה ניסיתם רק בשמי פארמים מתקתקים, פרחוניים או פירותיים, צפוי לכם שוק קטן, מאחר שהניחוח נוטה להכות בפרצוף ללא רחם ורק אחר כך לשאול שאלות.

מבחינתי, התגלית המרעישה ביותר היתה שלמרות שמאוד מאוד קשה להשיג אותו בארץ, בסניף חצי חינם בחולון מסתתר סטוק קטן ואיכותי של פינק שוגר, במחיר לא נורא בכלל של 218 ש"ח ל-100 מ"ל.

6 תגובות:

מרג'ורי מורנינגסטאר אמר/ה...

חצי חינם?
זה לא סופרמרקט?

נעלולה אמר/ה...

בחולון יש להם מתחם שלם, כל מיני חנויות סביב הסופר, ואחת מהן היא חנות בישום וקוסמטיקה שיש בה כמה בשמים שאין בשום מקום.

VanityGirl אמר/ה...

218 ש"ח זה מחיר לא נורא? זה בושם שעולה 20-30 דולר!

מרג'ורי מורנינגסטאר אמר/ה...

בספורה 1 אאונס (שזה 30 מ"ל בערך) עולה 29$, ו1.7 אאונס 59$-

דווקא לא כזה הבדל ממחירי הארץ.

נעלולה אמר/ה...

המחיר הוא בהשוואה למחירי ארצנו, למשל, בתותית או just4you. ראיתי את מחירי איביי ורציתי לצחוק (שלא לומר, לבכות) מההפרש במחיר.

nina אמר/ה...

אני אוהבת בלוג שלכם והם הגרלות במיוחד להרביח

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...