יום שני, 7 ביוני 2010

ביקורת בושם: דופון - אסנס פיור אייס (אדט)

Dupont essence pure ice perfume
אסנס פיור אייס הוא גרסה קיצית, עכשווית וקלילה של אסנס, הבושם הוותיק של דופון משנת 2000. קראתי עליו שהוא "רעננות מושלמת כקוביית קרח מרעננת ליום קיצי". קראתי, ולא הבנתי, שהרי הבקבוק כולו כתום - אז איפה האייס? ואכן, רחרוח ראשוני גילה שכצפוי, אין שום אייס בתרכובת הכתמתמה המתקתקה. מה שהורגש היטב היה "מסר משמח, ממריץ, רענן ואנרגטי".

ההתחלה אלכוהולית וקצת מטעה, מפני שהיא מתנדפת במהירות, ובמקומה מגיע ניחוח פירותי-הדרי מתקתק ומוצלח למדי, שעליו בהחלט יכולתי לומר שהוא אנרגטי ושובב. למצער, גם הוא התנדף בתוך כרבע שעה ופינה מקומו לניחוח פרחוני מנדנד במקצת, צעיר ודומה במידה רבה לשלל הניחוחות המתקתקים שעוטפים אותנו מכל פינה. אל תווי הבסיס כבר הגעתי בענות חלושה. הצלחתי לזהות בהם קצת פצ'ולי; את האורז לא כל כך זיהיתי.

מבחינת עמידות, גם כאן לא נרשמו הפתעות. כמו מרבית בשמי הקיץ, גם אסנס פיור אייס הוא בושם קליל ולא מאוד עמיד. אחרי שעתיים אני מעריכה שכבר לא יישאר ממנו דבר על העור, לפחות כך היה אצלי. עם זאת, מאחר שהוא מגיע בבקבוק נדיב של 100 מ"ל, לא צריכה להיות שום בעיה להתבשם בו שוב ושוב, וכך לחוות בכל פעם את תווי הראש המוצלחים.

3 תגובות:

VanityGirl אמר/ה...

לא זכור לי אף בושם של דופון שהותיר עלי רושם כלשהו. יש למותג הזה בושם שווה בכלל?

חן אמר/ה...

ממממ... לא, לא בטוחהD-:

נעלולה אמר/ה...

נראה לי שהם מכוונים יותר לצעירות, חיילות וסטודנטיות שכזה.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...